99,2% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam4114Nie polecam32

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

  • +48 536 240 467
  • tukanonline@gmail.com
wyszukiwarka zaawansowana
do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
 
Waluty
Polityka prywatności

ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH PRZY KORZYSTANIU
ZE STRONY INTERNETOWEJ WWW.TUKAN-TEX.PL

Drodzy Klienci,
Dla Państwa komfortu podczas korzystania z usług naszego sklepu internetowego na stronie ww.tukan-tex.pl, a także zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE (określane jako „RODO”, „ORODO” lub „Ogólne rozporządzenie o ochronie danych), przedstawiamy poniżej informacje dotyczące sposobu, celu oraz zakresu przetwarzania Państwa danych osobowych.

1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest firma RADIX RADOSŁAW GROCHANTZ z siedzibą w: 58-506 Jelenia Góra, ul. Paderewskiego 16/60, e-mail: tukanonline@gmail.com (jest to jeden adres kontaktowy dla wszystkich zagadnień dotyczących danych osobowych)

2. Powołaliśmy także Inspektora Danych Osobowych, zwanego dalej Inspektorem. Osobą sprawującą funkcję Inspektora jest Pan Radosław Grochantz (email: tukanonline@gmail.com

3. Dane osobowe pozyskujemy bezpośrednio od naszych Klientów, którzy udostępniają nam swoje dane podczas rejestracji w naszym sklepie internetowym (zwanym dalej sklepem) na stronie www.tukan-tex.pl. Inne dane tj. dane adresowe, czy nr NIP, otrzymujemy od Państwa w związku z realizacją transakcji sprzedaży produktów z naszego sklepu.

4. Dane będą przetwarzane w celu zapewnienia komfortowej dla Państwa funkcjonalności naszego sklepu, informacje w Regulaminie sklepu. Przy dokonaniu przez Państwa zakupu w naszym sklepie, Państwa dane osobowe będą wykorzystane na potrzeby realizacji transakcji sprzedaży. Rozumiemy przez to otrzymanie od Państwa płatności, dostawę towarów, wystawianie odpowiednich dokumentów sprzedaży, czy też – w przypadku reklamacji bądź odstąpienia od umowy sprzedaży – zapewnienie sprawnej obsługi w tym zakresie.

5. Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z obowiązującym prawem. Są to tylko dane które są niezbędne dla prawidłowej realizacji sprzedaży w naszym sklepie.

6. Dane mogą być udostępniane naszym partnerom w celu prawidłowej realizacji usług określonych w regulaminie. Są to:
• podmiot realizujący dostawę towarów
• dostawca płatności
• biuro księgowe
• osoby współpracujące z nami na podstawie umów cywilnoprawnych, wspierające naszą bieżącą działalność
• dostawca oprogramowania ułatwiającego prowadzenie działalności (np. oprogramowanie księgowe)
• podmiot zapewniający nam wsparcie techniczne
• dostawca oprogramowania potrzebnego do prowadzenia sklepu internetowego

7. Danych naszych Klientów nie sprzedajemy, ani nie udostępniamy komercyjnie innym podmiotom.

8. Dane będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego w którym upłynął termin płatności podatku za ostatnie zamówienie jakie było zrealizowane lub 5 lat licząc od daty ostatniego logowania w przypadku, gdy nie było realizowane żadne zamówienie.

9. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

10. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

11. Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji).

12. Klient, który chciałby skorzystać z przysługujących mu praw powinien o tym poinformować Administratora danych drogą mailową (tukanonline@gmail.com).

13. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest od 25 maja 2018 r. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl