• +48 536 240 467
  • tukanonline@gmail.com
wyszukiwarka zaawansowana
do kasy suma: 0,00 zł
Producenci
Promocje
Tamborek do haftowania 15cm
Tamborek do haftowania 15cm
6,50 zł 5,99 zł 5,28 zł 4,87 zł
szt.
 Tamborek do haftowania 18cm
Tamborek do haftowania 18cm
11,50 zł 7,99 zł 9,35 zł 6,50 zł
szt.
Tamborek do haftowania 20cm
Tamborek do haftowania 20cm
12,50 zł 8,60 zł 10,16 zł 6,99 zł
szt.
CENTYMETR KRAWIECKI W PUDEŁKU
CENTYMETR KRAWIECKI W PUDEŁKU
1,50 zł 1,35 zł 1,22 zł 1,10 zł
szt.
Polityka prywatności

ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH PRZY KORZYSTANIU
ZE STRONY INTERNETOWEJ WWW.TUKAN-TEX.PL

Drodzy Klienci,
Dla Państwa komfortu podczas korzystania z usług naszego sklepu internetowego na stronie ww.tukan-tex.pl, a także zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE (określane jako „RODO”, „ORODO” lub „Ogólne rozporządzenie o ochronie danych), przedstawiamy poniżej informacje dotyczące sposobu, celu oraz zakresu przetwarzania Państwa danych osobowych.

1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest firma RADIX RADOSŁAW GROCHANTZ z siedzibą w: 58-506 Jelenia Góra, ul. Paderewskiego 16/60, e-mail: tukanonline@gmail.com (jest to jeden adres kontaktowy dla wszystkich zagadnień dotyczących danych osobowych)

2. Powołaliśmy także Inspektora Danych Osobowych, zwanego dalej Inspektorem. Osobą sprawującą funkcję Inspektora jest Pan Radosław Grochantz (email: tukanonline@gmail.com

3. Dane osobowe pozyskujemy bezpośrednio od naszych Klientów, którzy udostępniają nam swoje dane podczas rejestracji w naszym sklepie internetowym (zwanym dalej sklepem) na stronie www.tukan-tex.pl. Inne dane tj. dane adresowe, czy nr NIP, otrzymujemy od Państwa w związku z realizacją transakcji sprzedaży produktów z naszego sklepu.

4. Dane będą przetwarzane w celu zapewnienia komfortowej dla Państwa funkcjonalności naszego sklepu, informacje w Regulaminie sklepu. Przy dokonaniu przez Państwa zakupu w naszym sklepie, Państwa dane osobowe będą wykorzystane na potrzeby realizacji transakcji sprzedaży. Rozumiemy przez to otrzymanie od Państwa płatności, dostawę towarów, wystawianie odpowiednich dokumentów sprzedaży, czy też – w przypadku reklamacji bądź odstąpienia od umowy sprzedaży – zapewnienie sprawnej obsługi w tym zakresie.

5. Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z obowiązującym prawem. Są to tylko dane które są niezbędne dla prawidłowej realizacji sprzedaży w naszym sklepie.

6. Dane mogą być udostępniane naszym partnerom w celu prawidłowej realizacji usług określonych w regulaminie. Są to:
• podmiot realizujący dostawę towarów
• dostawca płatności
• biuro księgowe
• osoby współpracujące z nami na podstawie umów cywilnoprawnych, wspierające naszą bieżącą działalność
• dostawca oprogramowania ułatwiającego prowadzenie działalności (np. oprogramowanie księgowe)
• podmiot zapewniający nam wsparcie techniczne
• dostawca oprogramowania potrzebnego do prowadzenia sklepu internetowego

7. Danych naszych Klientów nie sprzedajemy, ani nie udostępniamy komercyjnie innym podmiotom.

8. Dane będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego w którym upłynął termin płatności podatku za ostatnie zamówienie jakie było zrealizowane lub 5 lat licząc od daty ostatniego logowania w przypadku, gdy nie było realizowane żadne zamówienie.

9. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

10. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

11. Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji).

12. Klient, który chciałby skorzystać z przysługujących mu praw powinien o tym poinformować Administratora danych drogą mailową (tukanonline@gmail.com).

13. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest od 25 maja 2018 r. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl