Eko skóra z klejem karbon czarna | samoprzylepna | 50x140 cm | tkanina tapicerska
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
0
Opis
Eko skóra samoprzylepna karbon czarna 50x140 cm • z klejem hot-melt
Wytrzymała tkanina tapicerska typu eko skóra z klejem, w kolorze czarnym, o charakterystycznej fakturze karbonu (carbon look). Produkt o wysokiej gramaturze – 460 g/m², odporny na czynniki zewnętrzne i idealny do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
✔️ Cechy produktu:
• Kolor: czarny – wzór karbon
• Wymiar: 50 x 140 cm
• Gramatura: 460 g/m²
• Skład: nośnik – 100% poliester, powleczenie PCW (53%), DEHT (35%)
• Faktura: imitacja skóry karbon
• Klej: warstwa klejąca typu hot-melt, zabezpieczona papierem
• Powierzchnia: nieprzemakalna, odporna na zabrudzenia i promieniowanie UV
• Zastosowanie również na zewnątrz (outdoor)
✔️ Zastosowanie:
• przemysł tapicerski i samochodowy
• renowacja i naprawa obić, siedzeń, desek rozdzielczych
• elementy dekoracyjne i ochronne
• naklejki i łatki naprawcze
• DIY i prace kreatywne
✔️ Instrukcja użycia:
• Odtłuść powierzchnię, na którą chcesz przykleić materiał
• Wytnij potrzebny kształt
• Oderwij papier ochronny
• Przyklej eko skórę bezpośrednio na uszkodzoną lub przygotowaną powierzchnię
Eko skóra karbon z klejem to szybkie, trwałe i estetyczne rozwiązanie do napraw oraz nowych projektów. Gotowa do użycia bez konieczności stosowania dodatkowych klejów.
Pliki do pobrania
Dane techniczne
| Jednostka sprzedaży | 50cm |
| Szerokość | 140cm (cm +/-2cm) |
| Gramatura | 460 g/m2 |
| Skład | PCW (53%) DEHT (35%) - nośnik 100% poliester |
| Kolor | Czarny |
| Wodoodporność | Tkaniny wodoszczelne (odporność słupa wody powyżej 8000mm) |
| Rodzaj powleczenia tkaniny | Klej hot-melt (zabezpieczony papierem) |
| Test Martindale | >70000 tys. cykli |
| Wysoka odporność na blakniecie UV | Tak |
| Materiał Samoprzylepny | Tak |
| Rodzaj-Typ | Eko Skóra Samoprzylepna |
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Darmowa dostawa od kwoty 350zł
doborze tkanin
od 350 zł
produktów
jakość
zakupy
zamówienia