Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
0
Opis
Filc w kolorach, impregnowany jednostronnie, gładki i wytrzymały. Dzięki odpowiedniej gramaturze i impregnacji doskonale sprawdza się w wielu zastosowaniach dekoracyjnych i technicznych.
☑️ Cechy produktu:
– kolorowy, jednostronnie impregnowany
– grubość: 4 mm
– gramatura: 600 g/m²
– skład: 100% poliester
– gładka powierzchnia, bez odstających włosków
– atest PZH
– produkt polski
☑️ Cięcie i wymiary:
Filc cięty jest z rolki o szerokości 100 cm.
Kupując 1 sztukę, otrzymujesz arkusz o wymiarach 100 × 50 cm.
☑️ Przykład: kupując 4 sztuki, otrzymasz kawałek o wymiarach 100 × 200 cm (czyli 1,0 m szerokości × 2,0 m długości), w jednym kawałku – w zależności od wybranej formy dostawy.
☑️ Zastosowanie:
Torebki, wyroby artystyczne, rękodzieło, tapicerstwo, podkładki pod meble, dywaniki i wiele innych.
Filc wysokiej jakości – gatunek I
Pliki do pobrania
Dane techniczne
| Jednostka sprzedaży | 50cm |
| Szerokość | 100cm (cm +/-2cm) |
| Gramatura | 600 g/m2 |
| Skład | 100% Poliester |
| Kolor | Niebieski |
| Wysoka odporność na blakniecie UV | Nie |
| Materiał Samoprzylepny | Nie |
| Rodzaj-Typ | Filc Techniczny |
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
doborze tkanin
od 350 zł
produktów
jakość
zakupy
zamówienia