Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
0
Opis
1 szt - 3 próbki o rozmiarze ok. 10x10 cm
Po zakupie proszę o podanie ( mailem lub w formularzu dostawy) koloru trzech próbek
Obecnie dostępne kolory:
W przypadku braku informacje na temat koloru próbki wysyłamy losowo !
Po zakupie prosimy o podanie informacji o wybranych kolorach !
Pliki do pobrania
Dane techniczne
| Szerokość | 150cm (cm +/-2cm) |
| Gramatura | 380 g/m2 |
| Skład | 100% Poliester |
| Wodoodporność | Tkanina wodoodporna (odporność słupa wody powyżej 3000mm) |
| Rodzaj powleczenia tkaniny | Powleczenie gumą PCV |
| Wysoka odporność na blakniecie UV | Nie |
| Materiał Samoprzylepny | Nie |
| Rodzaj-Typ | Tkanina wodoodporna |
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Darmowa dostawa od kwoty 350zł
doborze tkanin
od 350 zł
produktów
jakość
zakupy
zamówienia