Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
0
Opis
Tkanina tapicerska NUBUK ALICANTE – 100% poliester | 200 g/m²
☑️ Delikatna w dotyku, odporna na ścieranie, z eleganckim efektem nubuku
☑️ Łatwa w czyszczeniu | Przyjazna dla zwierząt | Bezpieczna dla dzieci
Specyfikacja techniczna:
- Gramatura: 200 g/m² ±10 g/m²
- Skład: 100% poliester
- Szerokość: 150 cm ±2 cm
- Odporność na ścieranie: 27 500 cykli Martindale (EN ISO 12947-2:2000)
- Odporność na tarcie: suche: 4 / mokre: 4 (PN-EN ISO 105-X12:2016-08)
- Cechy specjalne: Soft Touch, Easy Clean, Water Repellent, Animal Friendly, Bezpieczna dla dzieci
Opis produktu:
Wytrzymała, a jednocześnie miękka i elegancka tkanina tapicerska z efektem nubuku. Posiada delikatny meszek i lekko matowe wykończenie. Świetnie prezentuje się zarówno na meblach nowoczesnych, jak i klasycznych. Dzięki technologii Easy Clean jest łatwa w czyszczeniu i odporna na zabrudzenia.
Zastosowanie:
- Narożniki, sofy, fotele, wersalki
- Krzesła i pufy
- Poduszki i zagłówki
- Elementy dekoracyjne
- Tapicerka samochodowa
Informacje zakupowe:
- Tkanina cięta z belki o szerokości 140 cm
- 1 sztuka = 100×140 cm
- Kupując 2 sztuki otrzymasz kawałek 200×140 cm
- W przypadku zakupu większej ilości – tkanina wysyłana w jednym kawałku
Ważne informacje:
- Kolory tkaniny mogą się różnić w zależności od ustawień monitora
- Tkaniny z różnych partii mogą różnić się odcieniem
- Aby mieć pewność koloru – zamów próbki
Dane techniczne
| Jednostka sprzedaży | 100cm |
| Szerokość | 150cm (cm +/-2cm) |
| Gramatura | 210 g/m2 |
| Skład | 100% Poliester |
| Kolor | Szary |
| Test Martindale | >27500 tys. cykli |
| Wysoka odporność na blakniecie UV | Nie |
| Materiał Samoprzylepny | Nie |
| Rodzaj-Typ | Tkanina obiciowa-tapicerska |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Darmowa dostawa od kwoty 350zł
doborze tkanin
od 350 zł
produktów
jakość
zakupy
zamówienia