Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
0
Opis
Materiał tapicerski - obciowy mikrofaza:
- skład: 100% poliester
- szerokość 150 cm +/-2cm
- faktura imitująca alcantare - zamsz
- gramaturze 180g/m2
- Ścieralność: 90 000 cykli
- 1 sztuka = 0,5 metra bieżącego
Materiał obiciowy stosowana w tapicerstwie - dekoracji. Tkaninę pokrywa drobny meszek przez co jest on delikatny w dotyku. Materiał idealnie nadaje się na poduszki jak również wszelkiego rodzaju meble.
W tapicerstwie samochodowym jest stosowana, jako tkanina na fotele samochodowe. Tkanina jest łatwa do utrzymania w czystości i wytrzymała.

Pliki do pobrania
Dane techniczne
| Jednostka sprzedaży | 50cm |
| Szerokość | 150cm (cm +/-2cm) |
| Gramatura | 180 g/m2 |
| Skład | 100% Poliester |
| Kolor | Brąz |
| Test Martindale | >45000 tys. cykli |
| Wysoka odporność na blakniecie UV | Nie |
| Materiał Samoprzylepny | Nie |
| Rodzaj-Typ | Tkanina obiciowa-tapicerska |
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Darmowa dostawa od kwoty 350zł
doborze tkanin
od 350 zł
produktów
jakość
zakupy
zamówienia